Havaalanı VIP Transfer


VIP Transfer Nedir?

Havaalanı VIP Transfer Hizmetinin Avantajları

Havaalanı VIP Transfer hizmetimiz en popüler ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden biridir. Kişiye özel olarak tahsis edilen VIP araçlarımız sayesinde, dilediğiniz yere tam zamanında ve daha konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güvenli, hızlı ve daha özel bir yolculuk deneyimi için tercih edebileceğiniz havaalanı VIP transfer hizmetimiz için, dilediğiniz zaman firmamızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Uçuş saatinize yönelik olarak randevunuzu oluşturarak, ekibimizin sizi havaalanından karşılamasını sağlayabilirsiniz. Gerek havaalanına gidiş, gerekse havalimanından karşılanmak için tercih edebileceğiniz VIP transfer hizmetimiz için 7/24 ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Havaalanı VIP transfer hizmeti şehirler arası veya şehir içi transfer hizmetimiz ile eşdeğer ve yüksek kalitededir. Uçuşunuzun tamamlanmasının ardından şehir içinde veya şehirler arasında gitmek istediğiniz yere, konforlu bir şekilde ulaşmak için havaalanı VIP transfer hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Aracınız sadece sizin ihtiyacınıza yönelik olarak ve sizin tercih ettiğiniz modelde gelmektedir. Seyahatlerinizin konforlu ve en önemlisi de daha güvenli geçmesi için özel olarak sunmuş olduğumuz VIP transfer hizmetlerimiz bütçe dostudur.

Üst düzey bir seyahat kalitesi ile deneyimleyeceğiniz hizmetimiz için Özel Transfer Al firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Havaalanı VIP transfer hizmeti sizleri, sizin belirlediğiniz noktadan karşılama süreci ile başlamaktadır.

Güler yüzlü ve yabancı dil eğitimi almış olan profesyonel ekip ve şoför arkadaşlarımız ile daha özel bir yolculuk yapabilirsiniz. Havaalanı VIP transfer hizmetinin avantajları şu şekildedir:

·        Güvenli yolculuk için firma bünyemizdeki son model ve lüks araç filomuz içerisinden kendiniz seçim yapabilirsiniz.

·        Araçlarımız her hizmet sonrası ve öncesinde detaylı olarak temizlenmekte olup, pandemi şartlarına uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.

·        VIP transfer araçlarımız geniş iç hacmi ile rahat ve keyifli bir yolculuk sunmaktadır. Kalabalık bir grup için de tercih edeceğiniz VIP transfer hizmetimi sayesinde sıkılmadan ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

·        Havaalanı VIP transfer hizmetinin sunmuş olduğu en önemli ayrıcalıktan birisi de zaman tasarrufudur. Sıkışık trafikte beklemeye gerek kalmadan veya duraklarda durma ve bekleme zorunluluğu olmadan istediğiniz yere daha hızlı gidebilirsiniz.

·        0552 439 87 13 iletişim numaramızı dilediğiniz zaman arayabilir ve VIP transfer hizmeti için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.