Konferans VIP Transfer

Konferans VIP Transfer hizmetimiz aracılığı ile gideceğiniz bölgeye daha konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sorunsuz taşıma ayrıcalıklarından yararlanmak için sizler de konferans VIP transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konferans VIP transfer hizmetimiz kapsamında sadece giderken değil, konferans bitiminde de sorunsuz bir şekilde geri dönebilirsiniz. Sadece size özel olarak tahsis edilen VIP araçlarımız ile konferans transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zaman açısından tasarruf yapmak ve daha güvenli bir ulaşım seçeneği için dilediğiniz zaman konferans VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Konferans Transfer Hizmeti

Konferans transfer hizmeti hem kendiniz hem de iş arkadaşı ve misafirlerini için tercih edebileceğiniz kurumsal bir hizmettir. Havalimanında özel olarak karşılanarak, ulaşım araçlarını beklemeden konferansa gitmek için hemen yola çıkabilirsiniz.

Konferans ve diğer özel toplantı ve iş görüşmeleriniz için modern ve lüks araç modellerimiz içerisinden seçim yapabilirsiniz. Konferans transfer hizmeti sayesinde, yolculuğunuz boyunca iş görüşmelerinizi yapabilir ve sunumlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Stressiz ve sorunsuz bir yolculuk deneyimi için 7/24 iletişim numaralarımız üzerinden bizleri arayarak, konferans VIP transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

VIP Konferans Transfer Hizmeti

VIP konferans transfer hizmeti alanında deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığı ile gerçekleşmektedir. Gerekli tüm hijyen kurallarına uygun olarak dizayn edilmiş olan VIP araçlarımız ile sizler de daha rahat bir şekilde konferans katımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında size özel olarak sunulan ikramlıklarımız ve teknoloji cihazlarımız ile stressiz ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Araç içlerimizde bulunan internet, bilgisayar gibi ayrıcalıklar sayesinde iş görüşmelerinize de aksatmadan deva edebilirsiniz.

Özel Transfer Al firmamızın sunduğu ayrıcalıklı ve özel hizmetlerden biri olan konferans VIP transfer bütçe dostu fiyat teklifleri ile sunulmaktadır. Havaalanından sizleri özel ve deneyimli şoför arkadaşlarımız karşılamaktadır.

Yabancı misafirleriniz için de konferans VIP transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Yabancı dil eğitimi olan ekip arkadaşlarımızı yönlendirerek, misafirlerinizin daha rahat etmesini sağlamaktayız. Şehir içi veya şehir dışındaki konferans ve sunumlarınız için sizler de konferans VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı fiyatlar ve lüks ulaşım hizmetlerimiz için bizleri 0552 439 87 13 iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. 

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.