Otel Transfer- Otel VIP Transfer

Otel Transfer- Otel VIP Transfer hizmetimiz özellikle yaz sezonunda daha sık tercih edilmektedir. Ayrıca kış turizmi için de kayak tatilinizde de daha konforlu yolculuk yapmak için otel transfer – otel VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Havalimanından sizleri karşılayacak olan ekip arkadaşlarımız ile otelinize daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yurt dışından gelen yabancı misafirlerinizi otele giderken, daha özel ve kaliteli bir ulaşım seçeneği ile göndermek istiyorsanız otel transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Otel VIP Transfer Hizmeti

Otel VIP transfer hizmeti firmamız aracılığı yararlanabileceğiniz yüksek kalite garantili ulaşım seçeneklerinden biridir. Kara yolu üzerinden ulaşım için, taksi veya toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalmadan VIP kalitede yolculuk yapabilirsiniz.

Konaklayacağınız otele daha rahat bir şekilde ulaşmak için, otel transfer- otel VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Otelinizin adını, konumunu ve kişi sayınız ile uçuş bilgilerinizi ekip arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Uçağınızın iniş saatine göre ekip arkadaşlarımız sizleri otelinize götürmek için havaalanında karşılamaktadır. Valiz taşıma ve yerleştirme sıkıntınız olmadan, otelinize kısa sürede ve güvenle ulaşabilirsiniz. Özel Transfer Al firmamız aracılığı ile en özel fiyat tekliflerimizden ve VIP transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Otel Şoförlü Transfer Hizmeti

Otel şoförlü transfer hizmeti kapsamında firmamız bünyesinde bulunan lüks ve modern araçlarımız içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Uzun yol ve trafik konusunda deneyimli ve profesyonel olarak eğitimli olan şoför arkadaşlarımız sayesinde otelinize güvenle gidebilirsiniz.

Otel transfer hizmeti konusunda profesyonel olarak hizmet veren firmamız sayesinde, zaman açısından sorun yaşamadan dilediğiniz konuma ulaşabilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Düzenli olarak temizliği ve bakımları yapılan lüks araçlarımız siz değerli müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiştir. Teknolojik detaylar ve lüks dokunuşlar ile VIP transfer hizmetinden tüm beklentilerinizi firmamız aracılığı ile karşılayabilirsiniz.

Gerek havalimanından karşılama, gerekse şehir içinden veya dışında otel lokasyonunuza gitmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özel ve lüks araçlar seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. 0552 439 87 13 iletişim numaralarımız üzerinden firmamızı arayabilir ve ayrıcalıklı fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.