Gizlilik Politikası

Gizlilik Koruması
 1. Gizliliğiniz çok önemlidir. Web sitemizi kullanarak sizden izin alınır 
 2. Kişisel bilgilerinizin ISTANBUL TOI TRAVEL tarafından kullanılması, promosyon e-postalarınız, teklif takibiniz ve özel teklif e-postalarınızla ilgili bilgiler daha sonra sizinle paylaşılır

Çerezler: Web sitesinde sunulan hizmetleri kullanımınızı kolaylaştırmak için çerezleri ve diğer teknolojileri kullanabiliriz veya e-posta iletişimi. Daha fazla bilgi için, lütfen gizlilik politikamıza bakınız.

Açıklamalar:

 Rezervasyon, Hizmetlerin bir kısmını oluşturan bir Yolculuğun rezervasyonu anlamına gelir.

 Siz, bir Rezervasyon Yapan kişi anlamına gelir.

Sürücü Ulaşım Hizmeti Sağlayıcısı tarafından tahsis edilen kişi (veya kişiler) anlamına gelir.

Bırakma noktası Yolcuların seyahat edeceği Rezervasyonda belirtilen yeri ifade eder

Buluşma noktsası yolcunun Kabul ettiği hizmetin başlangıç noktası anlamına gelir 

Buluşma zamanı Müşterinin Araç ve Sürücü ile buluşmayı kabul ettiği yerel saat (Alış Konumunda yerel saat kullanılır).

Seyehat Buluşma Konumu ile Rezervasyonda kararlaştırıldığı üzere Bırakma Noktası arasındaki seyahat anlamına gelir. Yolcu ve Sürücü veya Nakliye Hizmet Sağlayıcısı (uygun şekilde) arasında kararlaştırılan müteakip ilave ve / veya değiştirilmiş seyahatleri içerir


İptal:

 1. İlgili Taşıma Hizmeti Sağlayıcının kimliğine bağlı olarak, bir rezervasyonu, alınış saatinden 2 (iki) ila 48 (kırk sekiz) saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.
 2. Bir rezervasyonu (i) ISTANBUL TOI TRAVEL Müşteri Destek Ekibine telefon ederek ve söz konusu telefon görüşmesinde iptali sözlü olarak onaylayarak veya (ii) Web Sitesindeki çevrimiçi iptal sürecini kullanarak iptal edebilirsiniz.
 3. Bir rezervasyonu yukarıda belirtilen geçerli saatten sonra tarafınızca iptal edilirse, seyahatin yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın rezervasyon ücretinin tamamı tahsil edilecektir. Bir Ulaşım Hizmeti Sağlayıcının iflas etmesi dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere her koşulda sınırlı veya acil bildirimde bulunarak rezervasyonu iptal etme hakkına sahibiz. Ulaşım Hizmeti Sağlayıcısı ve/veya yolculuk için kullanılacak ilgili araçla ilgili sorunlar nedeniyle iptal ettiğimiz durumlarda, alternatif bir araç tedarik etmek için makul çabayı göstereceğiz, ancak yüksek dönemlerde istemek mümkün olmayabilir. Alış saatinden 48 saat veya daha kısa bir süre önce rezervasyonun iptal edildiğini size bildirdiğimiz takdirde, rezervasyonla ilgili olarak tarafınızca önceden ödenmiş olan tüm meblağların iadesini alacaksınız.

Geri ödeme / Iade politikası

 1. Araç ve Şoförün Alım Saatinde Alım Yerinde olmaması veya Seyahatin, Rezervasyon ile ilgili olarak kararlaştırıldığı şekilde tamamlanmaması (bir Mücbir Sebebin sonucu olması ve Yolculuğun sizin veya herhangi bir Yolcunun neden olmadığı durumlar dışında) tamamlanacak), geri ödeme için başvurabilirsiniz.
 2. Geri ödeme almaya hak kazanabilmek için, siz ve/veya Yolcular (geçerli olduğu şekilde), Koşullarda belirtilen yükümlülüklerinize uymalısınız.
 3. Geri ödeme talebinde bulunmak için, bize bir e-posta adresi, onay e-postasında ve/veya onay metninde verilen Rezervasyon ayrıntılarını ve tüm ayrıntıları ve geri ödeme talebine yol açan koşulları 14 içinde info@ozeltransferal.com  yazmalısınız.
 4. Tüm geri ödeme taleplerini makul olmayan bir gecikme olmadan işleme koyacağız, ancak koşulları tam olarak araştırma ve Taşıma Hizmeti Sağlayıcısı ile yazışma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu nedenle, özellikle farklı saat dilimleri ve çalışma saatleri söz konusuysa, geri ödeme talebinizin işleme koyulması on dört (14) iş günü kadar sürebilir.
 5. İade talebiniz kabul edilirse iade işleminin gerçekleşmesi üç iş günü kadar sürer.
 6. ISTANBUL TOI TRAVEL, Alım Saatinden sonraki 14 gün içinde info@ozeltransferal.com yazılı olarak yapılmayan herhangi bir geri ödeme talebini işleme koymakla yükümlü değildir.


REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.