İstanbul Havalimanı Transferi

İstanbul Airport VIP Transfer

İstanbul Airport VIP Transfer hizmetimiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimize lüks araçlarımızla hizmet verebilmekteyiz. İstanbul Airport VIP transfer hizmetimizi kendiniz veya yurt dışından veya yurt içinden havaalanında karşılamak istediğiniz misafirleriniz için de tercih edebilirsiniz.

İstanbul trafiğinden bunalmamak ve stressiz ve tek başınıza daha konforlu bir yolculuk yapmak için İstanbul Airport VIP transfer hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Lüks Araçlar İle İstanbul Airport VIP Transfer Hizmeti

Özel Transfer Al firmamız bünyesinde tercih edebileceğiniz pek çok farklı modelde lüks araç bulunmaktadır. Farklı kapasiteleri olan VIP araçlarımız son teknoloji ve üstün güvenlik önlemleri alınarak dizayn edilmiştir.

Her hizmet öncesinde temizliği ve bakımı yapılan araçlarımız sayesinde daha güvenli ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Havaalanına giderken veya uçuş sonrası gitmek istediğiniz yere ulaşırken, daha kısa sürede gidebilmeniz için İstanbul Airport VIP transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dil eğitimli ve uzun yol kalabalık trafik konusunda deneyimi olan şoför arkadaşlarımız aracılığı ile VIP transfer hizmeti almak için, 0552 439 87 13 iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. 

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.