Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve koşullar:

 1. TRANSFEROF ISTANBUL, ISTANBUL TOI TRAVEL'ın ticari adıdır
 2. Aşağıdaki hüküm ve koşullardan herhangi biri ISTANBUL TOI TRAVEL tarafından herhangi bir zamanda önceden bildirilerek güncellenebilir, değiştirilebilir veya silinebilir.
 3. Bu şartlar ve koşullar ('Şartlar'), Şartlara uygun olarak yaptığınız Rezervasyonunuzla birlikte, Siz ve Taşıma Hizmeti Sağlayıcı arasında Sizin tarafınızdan ve bizim tarafımızdan akdedilen Hizmetler için bir sözleşme teşkil eder. Taşıma Hizmet Sağlayıcısı adına. Taşıma Hizmeti Sağlayıcının neden olduğu Hizmetlerin sağlanamaması veya gecikmesi veya Yolculuğu başka şekilde etkilemesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Taşıma Hizmeti Sağlayıcının herhangi bir eylemi veya ihmalinden sorumlu değiliz ve bunlarla ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır.
 4. Web sitemize erişerek, göz atarak, web sitemizi kullanarak ve bir rezervasyonu tamamlayarak, yazılı hüküm ve koşulları (gizlilik politikası dahil) anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz.
 5. Tüm rezervasyonların transfer hizmetinden en az 12 saat önce yapılması gerekmektedir. 5 saat üzeri rezervasyonlarınız için info@ozeltransferal.com adresine mail atmanızı veya +90 552 439 87 13 / +90 553 563 2222 numaralı telefondan bizi aramanızı rica ederiz.  Rezervasyona iki veya daha fazla kişi dahil edildiğinde ve rezervasyonu yapan sizseniz, onlar adına hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.
 6. Rezervasyon yapmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.
 7. Her başarılı rezervasyon için bir onay e-postası paylaşacağız. Bilgilerinizi doğrulamanızı rica ediyoruz ve bir hata varsa lütfen ISTANBUL TOI TRAVEL'a bildirin. Aksi takdirde, hizmetlerdeki herhangi bir değişiklikten sorumlu olmayacağız.
 8. Rezervasyon sırasında ücret, konumlar, kişi sayısı ve seçilen araç tipi ile bağlantılıdır. Herhangi bir fark olması durumunda, ISTANBUL TOI TRAVEL farkı sizden tahsil etme hakkını saklı tutar, aksi takdirde ISTANBUL TOI TRAVEL hizmetleri sağlamayı da reddedebilir.
 9. Belirtilen fiyatlar kişi başı değil, araç başı fiyatlardır. Çocuk ve bebek dahil yolcu sayınızı paylaşırsanız seviniriz. Sizinle seyahat eden bebekler ve küçük çocuklar olması durumunda, yanınızda bir araba koltuğu getirmenizi öneririz. Bebek koltuğunun bulunabilirliğini ve kalitesini garanti edemeyiz. Bebek koltuğu mevcudiyetine bağlıdır.
 10. Fiyatlara, ülke yasalarına göre ücretler ve KDV dahildir. Tüm fiyatlar TL cinsindendir ve rezervasyon onaylanmazsa önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Onaylanmış bir rezervasyon olması durumunda, üzerinde anlaşmaya varılan fiyatlar geçerlidir.
 11. Transfer ücretleri websitemiz üzerinden güvenli şekilde kredi kartı ile veya sürücüye  nakit olarak ödenebilir. Sadece çevrimiçi seçeneklerimiz mevcuttur. Bu durumda, lütfen transfer tarihinizden önce bize bildirin.
 12. Hizmetleri satın almanız ve Hizmetlerin sağlanması, Yolculuğun gerçekleştiği ülke ve/veya eyaletin ilgili yasalarına tabidir.
 13. Web Sitesindeki Rezervasyonunuz, Şartları kabul etmenize bağlıdır. Bunların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Rezervasyon işleminize devam etmemelisiniz. Bunu onaylayarak, Web Sitesi aracılığıyla Hizmetler için rezervasyon yaptırmak istediğinizi ve Şartları okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Tam olarak anlamadığınız bir kısım varsa veya Hizmetlerle ilgili bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Özel istek:

 1. Özel talep halinde yolcunun en geç 2 iş günü içerisinde Müşteri Destek Ekibine e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması gerekmektedir.
 2. Bunun sonucunda oluşacak ek masraflar Müşteri Destek Ekibi tarafından yolculara bildirilecektir.

Değişiklikler:

 1. Şartlara uymanızı sağlamak için gerekli veya gerekli olduğu durumlarda, yolcuların Şartların tüm hükümlerine uymasını sağlamakla yükümlüsünüz ve yolcuların tüm eylem ve ihmallerinden siz sorumlusunuz.

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.