Uludağ Kayak Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi Bursa

Uludağ Kayak Merkezi Bursa, kış mevsiminde yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak tercih ettiği en popüler yerlerden biridir. Sizler de arkadaşlarınız, ailenize veya sevdikleriniz ile keyifli bir kış tatili planı yapıyorsanız seçiminizi Uludağ kayak merkezi Bursa lokasyonundan yana yapabilirsiniz.

Üstelik Uludağ kayak merkezi VIP transfer hizmetimizden de yararlanarak, tatilinizi daha konforlu bir güvenli bir ulaşımla yapabilirsiniz.

Özel Transfer Al firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz gün ve saat için Uludağ kayak merkezi transfer hizmeti için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Uludağ Kayak Transferi İle İyi Tatiller

Kayak tatilinizi yapmak için tercih ettiğiniz Uludağ kayak merkezi Bursa yolculuğunuzda konforlu bir şekilde otelinize ulaşabilmeniz oldukça önemlidir.

Eğer günü birlik bir kayak tatili planlıyorsanız gidiş ve dönüş için daha özel hissedeceğiniz VIP transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Seyahatiniz sırasında özel olarak tahsis edilen lüks ve modern tasarımlı araçlarımızı inceleyerek, seçiminizi yapabilirsiniz.

Valiz taşıma sıkıntınız olmadan ve zaman açısından tasarruf yapacağınız VIP transfer hizmetimizden yararlanmak için, 0552 439 87 13 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.