Hakkımızda

ÖZEL VIP Transfer firması olarak havalimanına konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşmak isteyen müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. VIP Transfer ayrıcalığını yaşayabilmek için firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilir ve yer ayırttırarak hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul içerisinde birçok farklı noktada hizmet sağlayan VIP Transfer firmamız, müşterilerimizi havalimanına kısa sürede ulaştırmakta veya havalimanında karşıladığımız müşterilerimizi istedikleri noktaya ulaştırmaktayız. Firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek için lüks araçların yanı sıra alanında uzman ve lisanslı şoförlerle de çalışmaktadır.

Konforlu VIP Transferin Adresi

ÖZEL VIP Transfer sektöründe uzun yıllardır hizmet sağlayan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetlerine oldukça önem vermektedir. Bundan dolayı da konforlu yolculuk yapabilmeleri için lüks araçlarla hizmet vermekteyiz. VIP Transfer firması olarak tüm araç filomuz lüks araçlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin konforlu bir yolculuk yapabilmelerini sağlayabilmek için Mercedes gibi lüks araçlarla hizmet sağlamaktayız.

Yolculuk sırasında müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek için araçlarımız içerisinde mini buzdolabı ve mini TV gibi olanaklarda yer almaktadır. İstediğiniz noktaya lüks araçlarımız içerisinde konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Bir Yolculuk

Havalimanına ulaşmak isteyen veya havalimanından istediği noktaya ulaşmak isteyen müşterilerimizi, güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizi hızlı bir şekilde istedikleri noktaya ulaştırmaya özen gösterdiğimiz gibi yolculuğun güvenli olmasına da oldukça dikkat etmekteyiz. Bu sebeple firmamız, alanında uzman ve lisanslı şoför arkadaşlarımızla çalışmaktadır. Tüm şoför arkadaşlarımız, işinde uzun yıllardır deneyimli olan saygılı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Covid-19 Kuralları Kapsamında VIP Transfer

Profesyonel bir şekilde ÖZEL VIP Transfer hizmeti sağlamaya çalışan firmamız, Covid-19 kurallarına da oldukça özen göstermektedir. Müşterilerimizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yolculuk yapabilmesi için maske ve mesafe kurallarına dikkat etmekteyiz. Bunun yanı sıra lüks araçlarımız içerisinde maske ve dezenfektan bulundurmaya da özen gösteriyoruz. Şoförlerimiz, yolculuk boyunca maske kullanımına dikkat ederek müşterilerimizi istedikleri noktaya ulaştırmaktadır.

Kaliteli, konforlu ve güvenilir bir ÖZEL VIP Transfer hizmeti alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı transfer hizmetlerinden yararlanabilmek için en kısa sürede randevularınızı oluşturmanızı önermekteyiz.
FİYAT

Sabit ücret ile taşıma garantisi veriyoruz.

EN İYİ ARABALAR

Lüks ve konforlu araçlar ile deneyimli sürücüler

ÖZEL SERVİS

Sürücünüzle kendi dilinizde konuşun ve istediğiniz yerde durun.

BİZİM ORTAKLARIMIZ

HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

Aşağıdaki havayollarının uçakları operasyon ekiplerimiz tarafından sürekli olarak takip edilmekte ve sizleri zamanında karşılayarak bekletmeden gideceğiniz yere ulaştırmaktayız.

REZERVASYON SORGULA

Rezervasyon durumunuzu sorgulamak için rezervasyon sonrası mailinize gönderilen rezervasyon kodunuzu giriniz.